Въпрос № 1-11 Удостоверението от НАП се издава при подписване на договора? – с вх. 94-00-155-1/16.09.2016 г.

Удостоверението от НАП се издава при подписване на договора?

 

ОТГОВОР

Удостоверение от НАП се прилага съгласно т.14 от Раздел А от Правилника за оценка при кандидатстване и съгласно чл.42 (5) при сключване на договор за финансиране.




Страницата е редактирана последно на: 17.09.2016




Matchmaking b2b connect

BG Industry Map
SME Webinars
NIF
Exporthub.bg
opic.bg
bulgariancp.bg



Сигнали за корупция и конфликт на интереси


Следвайте ни:

facebook linkedin youtube