Въпрос № 3-5 Признават ли се разходи за счетоводител – на какъв договор трябва да бъде назначен? – с вх. № 94-00-155-1/16.09.2016 г.

Признават ли се разходи за счетоводител – на какъв договор трябва да бъде назначен?

ОТГОВОР

Да признават се ако бъде включен като част от екипа в спомагателен персонал и е назначен на трудов договор, съгласно чл.32 (6) от ПУСНИФ-2016 г.




Страницата е редактирана последно на: 17.09.2016




Matchmaking b2b connect

BG Industry Map
SME Webinars
NIF
Exporthub.bg
opic.bg
bulgariancp.bg



Сигнали за корупция и конфликт на интереси


Следвайте ни:

facebook linkedin youtube